Adaptační kurz 6. třídy

Týden od 17. září do 21. září strávila 6. třída na adaptačním kurzu v Koryčanech. O zážitky se s námi podělí právě žáci 6. třídy - Matěj Šustek a Tereza Tomíčková

Na adapťáku jsme se měli dobře. Já a kluci (Šimon, Štěpán, Matěj F.) jsme bydleli na pokoji Kolbiště XIII. Po budíčku jsme šli na snídani, pak jsme všichni hráli nějaké hry. Potom byl odpolední klid a my jsme hráli pořád ping-pong. Jezdili jsme na koních, práskali bičem, házeli nožem a tomahawkem. Vždy před večerkou jsme hráli karetní hry, jako třeba bang. Ve čtvrtek jsme byli v aqvaparku v Uherském Hradišti, po návratu jsme měli orientační běh, já jsem běžel se Šimonem. Skončili jsme na 3. místě. Večer byla stezka odvahy. Nebylo to tak strašidelné, aspoň pro mě ne. Taky jsme jezdili na koních, můj kůň se jmenoval Gracie. Několikrát jsme byli na náměstí, bylo to tam dobré.

Matěj Šustek

Dne 17.9.2012 jsme se vydali s naší třídou na týdenní pobyt do Koryčan. Jeli jsme vlakem, byla to sranda. První den jsme se seznamovali s novým prostředím, učili jsme se házet sekyrou a nožem. V úterý jsme šli do stájí a na hrad Cimburk. Ve středu jsme jezdili na koních, pak jsme hráli hry. Večer jsme opékali špekáčky. Ve čtvrtek jsme jeli do aqvaparku. Po návratu jsme běželi orientační běh a také jsme měli stezku odvahy. Někteří měli velký strach. Poslední den jsme měli soutěže, já jsem byla u koní. Šli jsme domů a pak už jsme jeli domů. Nasedli jsme na vlak, museli jsme přestupovat. Pak už jsme jeli přímo do Svinova. No byl to prostě krásný týden.

Tereza Tomíčková

Adaptační kurz 6. třídy