Noc ve školní družině

Poslední květnový čtvrtek se sešlo 19 prvňáčků na akci „Noc v družině". Sraz byl v podvečer, ustlali jsme si pelíšky a vyrazili na přírodní hřiště, kde jsme si zasoutěžili a zahráli hry. Po večerní hygieně jsme se pobavili vydařenou pyžamovou přehlídkou. Večerní prohlídka školy s baterkou byla zábavná. Před spaním pohádka a potom dříve či později usínání s plyšákem. Spali jsme bez problémů, jen ráno bylo živo už okolo 5:00 hodiny - mohli jsme v klidu královsky posnídat. Tímto velmi děkujeme babičce Šitavancové za mufinky, paní Marek za koláčky, paní Urbaníkové za toasty, medaile a spaní s námi, paní Vozníkové za lízátka a voskovky. Po snídani jsme si nachystali aktovky, podívali na pohádku a hurá do školy. Přestože jsme byli vyspaní méně než obvykle, všem se nám to líbilo!

Simona Havrlantová

Poslední aktualizace: 8. 3. 2024