Obvodní kolo ve florbalu - dívky

Dne 2. 12. 2014 se zúčastnila naše škola Obvodního kola ve florbalu dívek 6. – 7. tříd základních škol obvodu Ostrava–Poruba. Naše družstvo ve složení Natálie Hurníková, Markéta Bártová, Michaela Tichá, Adéla Tomanová, Michaela Kotalová, Kateřina Kotalová, Vendula Homolová, Lucie Homolová aKristýna Tůmová podalo bojovný výkon a ze skupiny, kde bylo pět družstev postoupilo naše družstvo do finále obvodního kola. Dne 11. 12. 2014 ve finále, kterého se zúčastnily čtyři družstva, skončilo naše družstvo na 4. místě, přestože ještě 4 minuty před koncem posledního zápasu naše družstvo vyhrávalo nad vítězem turnaje 2:0, což by stačilo na 2. místo a zajišťovalo by postup do městského kola. Nakonec jsme prohráli 4:2 a skončili jsme na 4. místě, ale příští rok všem vzkazujeme: DEJTE SI NA NÁS POZOR!!! Všem děvčatům z družstva děkujeme za vzornou reprezentaci.

S pozdravem sportu zdar a florbalu zvláště: učitel Tv Stanislav RUT

Poslední aktualizace: 6. 4. 2024