Obvodní kolo ve florbalu dívek

V pátek dne 20. 11. 2015, se zúčastnilo družstvo dívek, ve složení Natálie Hurníková, Michaela Tichá, Michaela Kotalová, Markéta Bártová, Kristýna Klubalová, Kristýna Tůmová, Barbora Sedláčková a Saskia Bednárová finále základních škol obvodu Ostrava–Poruba ve florbalu dívek 6. – 7. tříd. Děvčata podala skvělý výkon a po postupu z 1. místa ve skupině, které se hrálo v úterý 18. 11. 2015 vyhrála i finále, ve kterém hrála 4 družstva, která postoupila ze skupin. Všechny 3 finálové zápasy vyhrálo naše družstvo s celkovým skóre 7:1 a postupují do finále města Ostravy, kde se utkají s nejlepšími týmy základních škol z celého města. Mají šanci postoupit do krajského kola a to bychom si přáli, protože holky hrají skvěle. Mnoho dalších úspěchu přeje učitel Tv Standa RUT a celá škola.