Bronz z městského finále Orion Cupu ve florbalu dívek

Pět holek, Gabča Pravdová, Martina Závadská, Eva Piškulová, Katka Osmančíková a Danča Marková (nyní v 9. třídě) se přihlásilo v minulém školním roce do kroužku "florbal". Celou dobu hrály a pořád hrají spolu. Postupně začaly porážet i kluky stejné věkové kategorie. V letošním školním roce se umístily na 2. místě v obvodním kole Orion Cupu a postoupily do Městského kola tohoto turnaje, které se hrálo 1. 12. 2010 na ZŠ Volgogradská v Ostravě - Zábřehu. Přesto, že se všichni divili, že přijelo jen pět holek z naší školy, naše holky ukázaly jak se má bojovat o co nejlepší umístění. Skončily na krásném 3. místě a odvezly si tedy bronzové medaile. Je to skvělý výsledek, vždyť v Ostravě je cca 65 základních škol. Holky se chtějí dále věnovat tomuto sportu v některém sportovním oddíle v Ostravě, takže o nich možná ještě uslyšíme. Ještě více takových úspěchů ve sportu i v osobním životě.

Bronz z Městského finále