Slavnostní otevření nové školní jídelny

Krásné Pole má novou a moderní školní jídelnu (tisková zpráva)

Slavnostní otevření nové jídelny

V Krásném Poli byl ve středu 23. června slavnostně zahájen provoz nové jídelny v areálu základní školy. Stavbu za více než 25 milionů korun financovalo ze svého rozpočtu statutární město Ostrava. Stavba byla zahájena v srpnu loňského roku a ukončena 10. června 2010. Slavnostního aktu se zúčastnil náměstek primátora Dalibor Madej.

Provoz dále slavnostně zahájili starosta Krásného Pole Tomáš Výtisk, ředitelka školy Věra Havelková a místostarosta tohoto obvodu Martin Prokeš.

Novostavba školní jídelny je přímo propojená s budovou základní školy. Objekt byl navržen pro přípravu 450 jídel denně. Jídelna bude sloužit jak žákům a učitelům základní školy, tak zde budou připravovány obědy a svačinky pro mateřskou školu. Obědy si zde mohou vyzvedávat i externí strávníci.

Slavnostní otevření nové jídelny

Poslední aktualizace: 6. 4. 2024