Lyžařský kurz

Reakce žáků 7. třídy:

Ve středu jsme byli na večerním lyžování – spadl jsem jen jednou :-). V pátek byl poslední den lyžování, velmi jsem si to užil, zkusil jsem snowboard a v sobotu ráno jsme se balili a jeli domů. Na lyžáku byla sranda.

Filip Broskevič

Byli jsme rozděleni do tří skupin. 1. a 2.skupina lyžovala na stejném svahu. 3.skupina jezdila na krátkém a malém. Byla škoda, že druhý den byl zmrzlý sníh. A nejhorší bylo, že nebyl sníh pro běžky. Snídaně byly ve formě švédského stolu. Diskotéky taky ušly, nebyly ani nejlepší ani nejhorší. Podle mě bylo nejlepší lyžování a sauny.

Jan Rygel

Na lyžáku bylo krásné počasí, kromě pátku, kdy pršelo a my jsme zrovna byli v maskách na svahu. A já byla celá mokrá a můj plášť mě škrtil! Nejlepší byly diskotéky, kdy si jedna třída připravila program pro jinou. Nejlepší byla "devítka". Skvělé byly i snídaně, kde jsme měli švédský stůl. V herně byl kulečník i ping pongový stůl. Byla tam opravdu sranda a kdyby to bylo možné, hned bych se tam vrátila.

Veronika Fialová

Lyžařský kurz