Maškarní ples

Dne 23.února se konal maškarní ples a diskotéka v sále u Čestmíra. Maškarní byl pro děti z prvního stupně, proto začal už ve 3 hodiny odpoledne a končil o půl šesté. Letos se moderování ujala maminka Elišky Švrlanské, paní Radka Švrlanská, za což jí touto cestou děkujeme. Náš obrovský dík patří taky Saše Markové ze čtvrté třídy, která se svým tanečním partnerem celý ples zahajovali. Všichni jsme mohli obdivovat krásné vystoupení se standardními i latinsko-americkými tanci. Sašo, ještě jednou dík, který patří i Tvému tanečníkovi.

Všechny děti, které přišly na maškarní ples, měli moc pěkné masky. Za nejlepší masku byla zvolena gejša – Kristýnka Klubalová ze třetí třídy, ale i ostatní masky byly moc hezké. Každé z dětí, které přišlo v nějaké masce, si odneslo nějakou odměnu. Někteří ji získali v soutěžích, jiní v tombole. Kdo měl hlad, mohl si dát párek v rohlíku a rodiče se mohli občerstvit u baru.

Po maškarním plese následovala diskotéka pro 2. stupeň a před osmou se všichni rozešli domů.