Exkurze do Prahy

Ve středu 7. prosince se 6. a 9. třída vydala navštívit naše hlavní město. Šestá třída si prošla pěšky centrum města, Václavské a Staroměstské náměstí, Královskou cestu přes Karlův most až na Pražský hrad. Dalším místem byla rozhledna na Petříně a na samý závěr děti navštívily trhy na Staroměstském náměstí.

Jak si výlet užila Zuzka Bedryová z 9. třídy?

"Dne 7.11. jsme jeli navštívit hlavní město Prahu. I přes to, že jsme museli poměrně brzo vstávat, byli jsme rozespalí a nic jsme nechtěli víc než zalést zpátky do postele, jsme si to užili. Prošli jsme si nákupní centrum Akrády nejmíň 10x, v Národním divadle nás paní průvodkyně provedla všemi zákoutími a vánoční strom na Staroměstském náměstí jsme obdivovali, i když pršelo. Na trzích jsme nakoupili to, co nám chybělo na Vánoce a jeli jsme domů. Cesta vlakem byla veselá. Všichni máme plno zážitků a doufám, že za všechny můžu říct, že tento výlet byl velmi podařený."

Exkurze do Prahy