Recitační soutěž

Ve středu 22.února proběhlo školní kolo recitační soutěže Rolnička za účasti 42 žáků. Nejvíce byla zastoupena 1. kategorie, v níž byla udělena 3 třetí místa: Kaleta, Marková, Plačková, 3 druhá místa:Vojkůvka, Erik a Patrik Homolovi,2 první místa: Tůmová a Jetmar. Kubův výkon bychom chtěli zvlášť pochválit, protože nejen přednášel, ale také dramatizoval.

Ve 2. kategorii získala 3.místo Slaná, 2. místo Ledererová a Havrlant a 1. místo obsadila Stašová.

Rovněž 3. kategorie hezky přednášela. Na 3. místě skončila Homolová, na druhém Franecová, Motyčáková a 1. místo patří Noskové a Kožušníkové.

Určitě ti nejlepší budou reprezentovat naši školu v dalším kole. Všem recitátorům děkujeme za kulturní zážitek a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Mgr. Jarmila Homolová

Recitační soutěž