Testy Scio - matematika 5. třídy ZŠ

Není to tak dávno, co jsme Vás informovali o úspěšných řešitelích Pythagoriády v 5. třídě. Není tedy náhodou, že se právě třem dívkám z 5. třídy podařil moc pěkný výsledek, se kterým bychom vás chtěli seznámit. Marie Paličková, Kateřina Plevová a Mariana Ochodková obdržely ocenění společnosti Scio za nejlepší výsledek v Moravskoslezském kraji v testu z matematiky pátých tříd základních škol. Dívky dosáhly percentilu 98,88, což znamená, že za sebou nechaly plných 98,88% těch, kteří test psali. A těch nebylo rozhodně málo. Test absolvovalo téměř 16 tisíc páťáků.

Gratulujeme!