Úspěchy našich žáků ve sportu

Někteří žáci naší školy jsou úspěšní nejen ve škole, ale také při různých činnostech v kultuře nebo ve sportu. Patricie Segetová ze 7. třídy hraje stolní tenis od 7 let ve sportovním oddíle Sokol Děhylov. Dnes patří mezi nadějné talentované hráče tohoto sportu. Nedávno vyhrála republikový bodovací turnaj mládeže v kategorii mladších žaček, který se hrál v Blansku a zúčastnilo se ho 50 mladších žákyň. Takže blahopřejeme k tomuto úspěchu a budeme dále držet palce, aby se dostavily další velké úspěchy. Zúčastnila se dále celorepublikového turnaje starších žákyň, kde skončila celkově na 17. místě, což je také úspěch, neboť hrála proti starším a zkušenějším soupeřkám. V dalších letech přejeme další skvělé výsledky .

třídní učitel a učitel TV Mgr. Stanislav Rut