Základní a Mateřská škola Ostrava-Krásné Pole

Magazín Prosinec 2014

Pozdrav z Chorvatska

Jarní vydání 2014

V aktuálním vydání Vás zavedeme na malou prohlídku nové školky a připomeneme si atmosféru vánočního jarmarku. Můžete nám napsat na email: televize@zskrasnepole.cz.

Magazín duben/květen je na světě. Jeho vznik provázely menší technické obtíže, ale snad se Vám bude líbit. Stále nám můžete psát na email: televize@zskrasnepole.cz.

Ke shlédnutí nabízíme premiérové vydání magazínu školní televize. Ještě není vše dokonalé, ale o to snad ani nejde. Nyní už zároveň chystáme další vydání, první v roce 2013. Určitě využijte i možnosti sdělit nám Vaše názory. Můžete nám napsat na email: televize@zskrasnepole.cz.

Od nového školního roku na naší škole funguje školní televize. První magazín je v přípravě a proto si Vás dovolujeme pozvat k pilotní upoutávce. Vaše názory nás pochopitelně zajímají a těšíme se na ně na emailové adrese televize@zskrasnepole.cz.

Redakce

Základní a Mateřská škola Ostrava-Krásné Pole © 2010 - 2017