Městské finále ve volejbalu

Ve středu 22.2. se dívky z 8. a 9.třídy zúčastnily obvodního kola porubských základních škol ve volejbalu. Z pěti družstev v naší skupině se naše družstvo umístilo na 2.místě, hned za Gymnáziem Olgy Havlové a postoupily jsme do finálového kola, kde nás čekaly 3 nejlepší družstva ze dvou skupin.

Ve čtvrtek 8.3. proběhlo finálové kolo. V tomto kole už jsme bohužel tak úspěšné nebyly a skončily jsme na neoblíbeném 4.místě. I když se v některých chvílích zdálo, že zápas můžeme otočit, dokonce i proti největšímu soupeři - týmu Gymnázia Olgy Havlové jsme vyhrávaly. Ale štěstí nám nepřálo. Přesto jsme za náš výkon spokojené, i když to nedopadlo, jak jsme si představovaly. Chtěla bych poděkovat Zuzce Slončíkové, Silvii Komárové, Terce Schrammové, Anetě Reichelové, Katce Rutové, Klárce Obrtlíkové, Kristýně Švehelkové, Lucce Piešové a Lucce Smrktové za účast a reprezentaci školy.

Silvie Komárová - žákyně 9. třídy

Finále ve volejbalu