Výlet Heipark Tošovice

Pondělní ráno 19. června svítilo sluníčkem stejně jako usměvavé tváře všech žáků třídy 4.A, jejich paní učitelky a také dvou obětavých tatínků. Všichni společně se vydali na netradiční sportovně adrenalinový výlet do areálu HEIPARK v Tošovicích. Cestovali tramvají, vlakem, dalším vlakem i pěkný kousek po svých, naštěstí skvěle vybaveni povoleným dopingem v podobě řízků a jiných životabudičů. Jak se ukázalo při prohlídce areálu, dobře, že bylo čím si občas doplnit energii, za což maminkám děkujeme. Nástrah v podobě sportovních atrakcí bylo mnoho, někteří s drobnými oděrkami, jiní doslova levou zadní je zdolali a všichni se ve zdraví vrátili po šesté hodině odpolední ke svým rodičům. Maxi trampolíny, velké lanové centrum, obří klouzačky, střelba z luku a především bobová dráha byly odměnou za čtyři úžasné bezproblémové roky s touto třídou. Věřím, že na náš výlet budou žáci vzpomínat stejně rádi, jako já budu ráda vzpomínat na příjemné zážitky s nimi.

Mgr. Kateřina Jetmarová