Základní a Mateřská škola Ostrava-Krásné Pole

Zábavné dopoledne 1.B

V pátek 7.6. jsme my, žáci 1.B, prožili příjemné dopoledne na zahradě našeho spolužáka Pepíka Janalíka. Mávnutím kouzelného proutku jsme se přenesli do království pohádek, kterým nás provázela paní Janalíková. Připomněli jsme si známé pohádky, plnili pohádkové úkoly, závodili jsme v družstvech, seznámili se s vodníkem i drakem, proběhli si opičí dráhu, zahráli si fotbal, minigolf, kreslili jsme na chodník a sjížděli na skluzavce. Dokázali jsme také společně vyluštit tajenku, která nás dovedla až k pokladu - truhle plné nanuků!

Na závěr jsme si odnesli perníkové medaile za naše velké snažení, bojovnost, soutěživost, ale i vzájemnou ohleduplnost a spolupráci. Děkujeme za milý dárek ke Dni dětí.

Žáci 1.B a p.uč. Vladimíra Franecová

Základní a Mateřská škola Ostrava-Krásné Pole © 2010 - 2017