Předškoláci ve škole

Stalo se již hezkou tradicí, že nás i letos, pár dnů před ZÁPISEM do 1.tříd, navštívily děti z třídy Berušek místní MŠ. V pátek 25.ledna si budoucí školáci prohlédli prostory školy a poté zavítali do 1.tříd, aby se dozvěděli, co se jejich starší kamarádi během téměř půl roku ve škole naučili. Atmosféra byla skvělá, malí předškoláci předali prvňáčkům hezké dárečky a těšili se, až se zapojí do společného počítání, poznávání písmenek, tvarů i barev. Děti z MŠ si také vyzkoušely sezení ve školních lavicích, prohlédly si školní pomůcky – penály, učebnice, aktovky a nakreslily na mazací tabulky zimní obrázky. Zvládly vše na výbornou! Všichni jsme si s radostí zazpívali a na závěr předali dětem pamětní listy pro vzpomínku na svůj první den prožitý ve škole.

Hodně radostných chvil ve škole přejí paní učitelky a žáci 1.tříd.